Okun Koneistuspalvelu Oy

Käyntiosoite
Sätöksentie 66 A
83500 OUTOKUMPU
Puhelin 010 219 3500
0500-196 710
Faksi 010 219 3510
Internetsivuthttp://www.oku.fi
Y-tunnus 0290311-5
Toimiala

Metallin työstöä

Kuvaus

Okun Koneistuspalvelu Oy on erikoistunut hienomekaanisten tarkkuusosien valmistamiseen. Olemme luotettavana hienomekaanisten tuotteiden ja osakokonaisuuksien sopimusvalmistajana vuodesta 1978. Pitkä kokemus ja vahva tietotaito yhdessä uusimman teknologian ja motivoituneen työyhteisön kanssa ovat konsepti onnistumiseen. Tarkkuus syntyy motivoituneesta ja osaavasta henkilöstöstä, uusimmasta tarkkuusteknologiasta sekä sitoutumisesta jatkuvaan toiminnan kehittämiseen. Ota yhteyttä!

Lisätietoa

• Yhteydenotto: www.okunkoneistuspalvelu.fi/fi/yhteydenotto.html

• Konekanta: www.oku.fi/fi/konekanta/


Yhteyshenkilöt

Hallituksen puheenjohtaja
Eero Kettunen
010 219 3506
0500-273844
faksi 010 219 3510
eero.kettunen@oku.fi
Toimitusjohtaja
Päivi Kettunen
010 219 3502
050-563 0669
faksi 010 219 3510
paivi.kettunen@oku.fi
Myyntijohtaja
Jarmo Eklund
010 219 3501
0500-196 710
faksi 010 219 3510
jarmo.eklund@oku.fi
Laskentapäällikkö
Pertti Salorinne
010 219 3503
0500-574 404
faksi 010 219 3510
pertti.salorinne@oku.fi
Valmistuspäällikkö
Jarmo Hassinen
010 219 3504
0400-476 338
faksi 010 219 3510
jarmo.hassinen@oku.fi
Valmistuspäällikkö
Markus Eklund
010 219 3505
050-571 3936
faksi 010 219 3512
markus.eklund@oku.fi
Kehityspäällikkö
Jorma Astikainen
010 219 3507
050 407 8914
faksi 010 219 3510
jorma.astikainen@oku.fi